Untitled Document

Biuro Turystyki Wojażer sp. z o.o. jest organizatorem wycieczek krajoznawczych w różne strony świata. Od chwili powstania firmy, tj. od 1993 roku uczestnicy naszych wycieczek odwiedzili prawie 70 krajów na 6 kontynentach (m. in. RPA, Argentynę, Australię, USA, Kambodżę, Nową Zelandię, Brazylię). Programy naszych wycieczek powstają w Biurze w Gdańsku. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy posiadane kontakty w odwiedzanych krajach oraz sugestie osób, które często z nami podróżują. Wieloletnie doświadczenie pilotów i pracowników Biura zapewnia powodzenie realizacji naszych eskapad. Biuro Turystyki Wojażer sp. z o.o. posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego nr 181 oraz turystyczną gwarancję ubezpieczeniową w Signal Iduna Polska TU S.A.
dyrektor BT Wojażer
Adam Pelc


Copyright © 2002-2017 BT Wojażer Sp. z o.o.

W programie zwiedzania m. in.: Stare Miasto, Plac Wolności, ul. Piotrkowska z secesyjną i eklektyczną zabudową, skansen miejskiej zabudowy drewnianej, zespoły pałacowe łódzkich fabrykantów i dawne fabryki przemysłu włókienniczego.
Przelot samolotem z Gdańska do Kijowa. Noclegi w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Kijowa. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie miasta lokalnym autokarem turystycznym.
Przelot z Warszawy do Bangkoku z przesiadką w Dubaju. Powrót do Warszawy z Rangunu - także z przesiadką w Dubaju. Całodzienne zwiedzanie Bangkoku, a w Birmie zwiedzanie najciekawszych buddyjskich świątyń, klasztorów i pagód, a ponadto m. in. odwiedziny na plantacji drzew palmowych i w warsztatach produkujących tkaniny z jedwabiu.