Untitled Document

Biuro Turystyki Wojażer sp. z o.o. jest organizatorem wycieczek krajoznawczych w różne strony świata. Od chwili powstania firmy, tj. od 1993 roku uczestnicy naszych wycieczek odwiedzili prawie 70 krajów na 6 kontynentach (m. in. RPA, Argentynę, Australię, USA, Kambodżę, Nową Zelandię, Brazylię). Programy naszych wycieczek powstają w Biurze w Gdańsku. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy posiadane kontakty w odwiedzanych krajach oraz sugestie osób, które często z nami podróżują. Wieloletnie doświadczenie pilotów i pracowników Biura zapewnia powodzenie realizacji naszych eskapad. Biuro Turystyki Wojażer sp. z o.o. posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego nr 181 oraz turystyczną gwarancję ubezpieczeniową w Signal Iduna Polska TU S.A.
dyrektor BT Wojażer
Adam Pelc


Copyright © 2002-2017 BT Wojażer Sp. z o.o.

Autokar z Gdyni (prom do Karlskrony). W programie m. in. rejsy statkami w fiordzie Sogne, przejazd pociągiem po najbardziej stromej w Europie górskiej trasie kolejowej z Flam do Myrdal, wycieczka do czoła największego lodowca Jostedal, zwiedzanie Oslo.
Przelot samolotem z Gdańska do Reykjaviku. Przejazd dookoła Islandii z wykorzystaniem lokalnego autokaru.W programie mi in. rejs statkiem z Akureyri na obserwacje wielorybów.
Autokar z Gdańska. Zwiedzanie Morawskiego Krasu, który należy do najwspanialszego regionu krasowego w środkowej Europie. Poza tym w programie Brno, Slavkov (Austerlitz) - pole bitwy z 1805 r., Bratysława, Nitra.