+ 48 58 320 44 02 biuro@wojazer.pl
+ 48 58 320 44 02 biuro@wojazer.pl

WŁOCHY
Apulia i Bari
27.09-4.10.2022

4 200 PLN
4 200 PLN
Ogólny opis wycieczki

Przelot samolotem do Bari, stolicy prowincji Apulia. Siedem noclegów w nadmorskim hotelu w re-jonie miasta Ostuni. Śniadania i obiadokolacje.
Odpoczynek nad Morzem Adriatyckim. Apulia to prowincja w południowej części Włoch położona na „obcasie włoskiego buta”. Do Apulii przyjeżdża się dla malowniczych krajobrazów i czystych plaż, linia brzegowa prowincji liczy ok. 400 km. Można tutaj dostrzec wpływy innych kultur: saraceńskiej (zabudowa miast), normańskiej (katedry) i hiszpańskiej (architektura miasta Lecce). W ramach pobytu nad morzem BT Wojażer zaproponuje, dla chętnych, trzy wycieczki do najciekawszych miejsc prowincji Apulia: 1) do Bari – spacery po uliczkach Starego Miasta, wzdłuż nadmorskiej promenady i po handlowych ulicach nowoczesnej części miasta, 2) do Lecce, miasta znanego z barokowych budowli i na półwysep Saletyński położony między Adriatykiem i Morzem Jońskim, 3) do Alberobello, miasta z bielonymi, cylindrycznymi budynkami zwieńczonymi stożko-watymi dachami i do Matery, gdzie obejrzeć można wielopoziomowe domostwa wykute w skale. Oba te unikatowe miasta wpisane są na listę UNESCO.

Początek i koniec wycieczki:

Godzina i miejsce zbiórki:

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Wycieczka dzień po dniu
Mapa
Zdjęcia
poniżej kilka zdjęć z miejsc, które Wojażer odwiedzi podczas wycieczki. Równocześnie zapraszamy do wysyłania nam zdjęć z wyjazdu do Bari i Apulii - z przyjemnością umieścimy je tutaj po zakończeniu wycieczki
Program do wydruku