Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Regulamin Serwisu    Jak wyłączyć cookies? OK
Zgloszenie

Jeśli są Państwo zainteresowani wycieczką z Biurem Turystyki Wojażer Sp. z o. o. - prosimy o wypełnienie i przesłanie nam poniższego formularza. Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na wycieczkę jest formą zawarcia umowy z Biurem Turystyki Wojażer sp. z o. o. Po otrzymaniu zgłoszenia wysłanego z tej strony, pracownik Biura prześle Państwu e-maila potwierdzającego rezerwację wraz z informacją o dalszej drodze postępowania.

nazwa wycieczki
imię i nazwisko
PESEL
adres zamieszkania
e-mail
numer telefonu
seria i numer paszportu
(lub seria i numer dowodu osobistego)
data ważności paszportu
(lub dowodu osobistego)

Oświadczam, że po zapoznaniu się z programem imprezy oraz WARUNKAMI UCZESTNICTWA, przyjmuję je do wiadomości i zgłaszam swój udział w wycieczce. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Turystyki Wojażer sp. z o.o. dla potrzeb realizacji imprezy turystycznej oraz prowadzenia korespondencji.
tak nie
Miejscowość i data
Zgodnie z obowiązującymi od dnia 25 maja 2018 r. przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - Biuro Turystyki Wojażer oświadcza że powyższe dane zostaną wprowadzone do komputerowej bazy danych Biura. Biuro Turystyki Wojażer wykorzysta te dane wyłącznie w celu przesyłania katalogów i materiałów reklamowych. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Dane te nie są nigdy udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem sytuacji gdy wynika to z obowiązujących przepisów prawa.