Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Regulamin Serwisu    Jak wyłączyć cookies? OK
Untitled Document
Biuro Turystyki Wojażer sp. z o.o. jest organizatorem wycieczek krajoznawczych w różne strony świata. Od chwili powstania firmy, tj. od 1993 roku uczestnicy naszych wycieczek odwiedzili prawie 70 krajów na 6 kontynentach. Dotychczas Wojażer odwiedził: w Europie: Albanię, Austrię, Białoruś, Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Chorwację, Czarnogórę, Czechy, Estonię, Grecję, Hiszpanię, Holandię, Irlandię, Islandię, Litwę, Luksemburg, Łotwę, Maltę, Niemcy, Norwegię, Portugalię, Rosję, Rumunię, Słowację, Szwajcarię, Szwecję, Ukrainę, Wielką Brytanię, Włochy; w Azji: Armenię, Birmę, Chiny, Cypr, Gruzję, Indie, Iran, Izrael, Japonię, Jordanię, Kambodżę, Nepal, Sri Lankę, Tajlandię, Turcję, Wietnam i Zjednoczone Emiraty Arabskie; w Ameryce Północnej i Środkowej: Dominikanę, Gwadelupę, Kubę, Martynikę, Meksyk i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej; w Ameryce Południowej: Argentynę, Boliwię, Brazylię, Peru i Urugwaj; w Afryce: Egipt, Kenię, Maroko, Tanzanię, Tunezję, Republikę Południowej Afryki, Suazi, Zambię; w Oceanii: Australię i Nową Zelandię. Ważnym segmentem działalności Biura są wycieczki po Polsce. Od wielu lat nasi klienci mają możliwość zwiedzania różnych zakątków Pomorza, największych polskich miast i ciekawych rejonów turystycznych kraju.
Programy wszystkich wycieczek Wojażera powstają w Biurze w Gdańsku. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy nasze rozległe kontakty w odwiedzanych krajach oraz sugestie osób, które często z nami podróżują. Wieloletnie doświadczenie pracowników i pilotów Biura zapewnia powodzenie realizacji naszych eskapad. Pod koniec każdego roku kalendarzowego przygotowujemy program wycieczek na rok następny. Ten program rozsyłany jest do uczestników poprzednich wycieczek Wojażera i do biur prowadzących sprzedaż agencyjną.
Biuro Turystyki Wojażer sp. z o. o.o posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego nr 181 oraz turystyczną gwarancję ubezpieczeniową w Signal Iduna Polska TU S.A.